Vystúpenie detí z ŠKD na hodoch Dobrého Pastiera v nedeľu
V nedeľu 26. apríla sa deti z ŠKD predstavili na hodoch Dobrého Pastiera milým a duchovne ladeným vystúpením. Celý program sa odohrával v duchu svätého Františka. Vystúpenie pôsobilo veľmi srdečne a bolo preniknuté pokojom, ktorý svätý František šíril medzi ľuďmi aj celým stvorenstvom. Deti tak ukázali nielen svoj talent, ale aj schopnosť odovzdať hlbokú myšlienku lásky a dobra, čím obohatili všetkých prítomných o krásny umelecký i duchovný zážitok.