Základná škola
Fotogaléria

Majstrovstvá okresu Žilina v šachu [09.11.2017 - 17..2017]

Vo štvrtok 9. novembra sa v CVČ Spektrum Žilina uskutočnili Majstrovstvá základných škôl okresu Žilina v šachu. Našu školu reprezentovalo 10 žiakov (8 chlapcov a 2 dievčatá) navštevujúcich šachový krúžok. Niektorí žiaci boli na takomto turnaji prvý krát, všetci však bojovali veľmi statočne. Turnaj sa hral na 7 kôl a každý z našich žiakov zaknihoval aspoň víťazstvá.
Turnaja sa zúčastnilo 17 škôl a celkovo 72 účastníkov. Z našich žiakov sa najlepšie umiestnila Nina Holeštiaková (16. miesto a zároveň 3. miesto v svojej kategórii – postup na Krajské kolo) a Matej Lukáčik (18. miesto). Na ďalších miestach boli: 34. Michal Jánošík, 36. Matej Rusnák, 45. Patrik Mičenec (1. krát na turnaji), 48. Šimon Jaroš, 52. Peter Šuštiak (1. krát na turnaji). Sme hrdí na dobré umiestnenia našich žiakov a veríme, že budú naďalej napredovať v tejto kráľovskej hre